Hakkımızda

Drm Reklamcılık San.Tic.Ltd.Şti olarak "DRM NEON" markası ile , 2007 yılında sektörde neon tabela tasarımı, seri neon pano üretimi, hazır neon pano üretimi, neon montajı, neon servisi veren genç ve tecrübeli kadrosuyla kurulmuştur. Özgün neon tasarımlarımız, kaliteli neon cam üretimi ile uzman neon montaj kadromuz tarafından Türkiye genelinde üretim, montaj ve servis hizmeti vermekteyiz. Sektöre "drmneon" markalı toptan neon cam, neon trafo satışı yapmaktayız. Yurt içi ve yurt dışı kurumsal firmaların seri neon panolarını üretiyoruz. Sizlerinde "neon" çözüm ortağınız olmaktan gurur duyarız...

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz;

Tasarımdan montaja tüm süreçlerde uzman kadrosunun bilgi birikimi ve tecrübelerinden faydalanıp rekabet avantajı sağlayarak ulusal ve uluslararası pazarlarda Aydınlatma ve Reklamcılık sektörlerinde faaliyet göstermek,

Faaliyetleri çerçevesinde sektörel bilgi ve tecrübelerini müşterilerine uygun maliyetlerle en doğru ürünleri sunmak için kullanarak onların çözüm ortakları olmak,

Tüm iş ortaklarına katma değer sağlayacak yenilikçi çözümler sunmak için sektörel yenilikleri ve gelişimleri takip etmek,

Üretimlerimizi çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişkide olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek.

Güvenilir, dürüst, istikrarlı, adil, çözümcül, yenilikçi, hızlı ve esnek çalışma prensiplerine sahip olmak.

Vizyonumuz;

Aydınlatma ve Reklamcılık Sektörlerinde, tasarımdan montaja tüm süreçlerde yenilikleri takip ederek en uygun bütçelerle en doğru tasarım ve ürünleri iş ortaklarımızın kullanım ve beğenisine sunarak Dünya’nın saygın şirketleri arasında yer almak,

Değerlerimiz;

Sahiplenme; DRM Neon olarak işimizin gereklerini yerine getirirken, sistemlerin korunması, geliştirilmesi ve iş arkadaşlarımızın verimliliklerinin artırılmasına yardımcı olma konularında sorumluluklarımızı kabul eder ve şirketimizin kaynaklarını özenli ve etkin kullanıp, her hareketi şirketin başarısını göz önünde bulundurarak yaparız.

Takım Çalışması; Takım çalışmasını benimseyip farklı fikirleri en iyiye ulaşma yolunda bir katma değer olarak görürüz. Bu anlayışı da “Süreç Odaklı Yaklaşım” çerçevesinde ve şirket amaçları doğrultusunda yaygınlaştırıp geliştirmeye çalışırız.

Liderlik; Tüm çalışanların takım çalışması çerçevesi içinde, kendi sorumluluk alanında birer lider olduğuna inanır ve bu konuda gelişmeleri için destek veririz.

İnisiyatif Kullanabilme; Her bir çalışanın kendi işini yaparken en doğru kararları verebileceğine ve en doğru yolu bulacağına inanır, bunu geliştirmek için destekleriz.

İletişim; Temasta bulunduğumuz herkes ile etkin iletişim kurmayı temel ilkelerimizden biri sayarız. İletişim kurarken kendimizi karşımızdaki kişinin yerine koymanın ve kişileri etkin dinlemenin bizi başarıya götüreceğine inanırız.

Yaratıcılık; Bilgiye ulaşırken ve elde ettiğimiz bilgileri kullanırken, ulaştığımız her noktada kendimizi, kaynaklarımızı ve elde ettiğimiz sonuçları sorgulayarak, alternatif üreterek, farklı kaynaklardan aldığımız bilgileri yorumlayarak alışılmış kalıpların ötesine geçmeyi hedefleriz.

Esneklik; Dış dünyada gerçekleşen değişimleri takip edip uyum sağlamayı, farklı anlayışlara açık olmayı ve mevcut sistemlerin ötesini görmeye çalışıp kendimizle birlikte dünyayı da değiştirerek gelecekte de var olmayı amaçlarız.

Kendine ve Başkalarına Saygı; Kişilerin kendi potansiyellerini ortaya koyma isteğine, farklı fikir ve görüşlere saygı gösteririz.

Kendini Geliştirebilme; Öğrenmeyi sadece dış kaynaklardan gelecek hazır bilgi olarak görmeyip, bilgiyi çeşitli araçlar kullanarak, kişisel araştırma ve çabalarımızla farklı kaynaklardan elde etmek isteriz. Bu bilgiyi de yorumlayarak geliştirir ve uygularız.

Zaman Yönetimi; Yapılması gereken işleri verdiğimiz söze uygun olarak, zamanında ve en doğru şekilde yaparız.

Amaca Yönelik Olma; İşimizi yaparken amaca yönelik çalışmanın hedeflere varmak için gerekli olduğuna inanırız. Tüm enerjimizi ve kaynaklarımızı en etkin biçimde amaca giden yolda kullanırız.Bize Ulaşın

Telefon : 0216 338 51 15 (pbx)